Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 54

17290.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1880 Dr. Pozder Károly: Újperzsa nyelvjárások. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. VIII. köt. IX. sz. Bp.,1880,MTA, 85 p. Papírkötésben.   Makkai László (1918-1989) történész névbejegyzésével és magánkönyvtári bélyegzőjével.
17291.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1899 Dr. Kégl Sándor: A perzsa népdal. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. XVII. köt. 3. sz. Bp.,1899,MTA, 47 p. Papírkötésben, felvágatlan példány.
17292.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17293.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17294.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17296.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17298.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Varga Jenő: A pénz uralma a békében, bukása a háborúban. Bp., 1918. Népszava. Korabeli félvászon kötésben.
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Czakó Gábor: Nyelvédesanyánk. Bp.,2016, Cz. Simon Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
17300.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. Fordította: Hermann Imre. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17301.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft