Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 177

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére kétoldalas öntött Br emlékérem (432,82g/86mm) T:1- / Hungary 1973. Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 For the unification of Pest-Buda double-sided, cast commemorative plaque (432,82g/86mm) C:AU
30613.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 Pest-Buda egyesítésének emlékére" kétoldalas öntött Br emlékérem (432,82g/86mm) T:1- / Hungary 1973. "Budapest MDCCCLXXIII / 1873-1973 For the unification of Pest-Buda" double-sided, cast commemorative plaque (432,82g/86mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8,97
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma Ag emlékérem (25,16g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6
30614.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25,16g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
10,63
11,72
Asszonyi Tamás (1942-) 1978. Hatvan éves a Magyar Kommunista Ifjúsági Mozgalom kétoldalas, öntött Br emlékérem (82mm) T:1- Hungary 1978. 60th Anniversary of the Hungarian Communist Movement double-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (82mm) C:AU
30615.

Asszonyi Tamás (1942-) 1978. "Hatvan éves a Magyar Kommunista Ifjúsági Mozgalom" kétoldalas, öntött Br emlékérem (82mm) T:1- Hungary 1978. "60th Anniversary of the Hungarian Communist Movement" double-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (82mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,90
Asszonyi Tamás (1942-) 1998. Húsz éves az Aranysárkány 1998. VIII 1 kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:2
30616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,90
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db Horoszkóp Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2
30617.

Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
53,13
58,62
Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927 Br emlékplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2
30618.

Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" Br emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,90
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 Br emlékérem peremén LUDVIG gyártói jelzéssel (60mm) T:2 ph.
30619.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" Br emlékérem peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6,21
Berán Lajos (1882-1943) 1934. TESZ-Nemzeti Munkahét Br emlékérem (60,5mm) T:1-
30620.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "TESZ-Nemzeti Munkahét" Br emlékérem (60,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,83
Berán Lajos (1882-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. ezüstözött fém emlékérem tokban tanúsítvánnyal (40mm) T:1- patina (egyik oldal PP)
30621.

Berán Lajos (1882-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem tokban tanúsítvánnyal (40mm) T:1- patina (egyik oldal PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,14
30622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,34
30623.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8,28
30624.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,34

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

Január 29-én: Egyéb kategóriákban a felbecslés szünetel

361. aukció:
Fizetési határidő: január 24.;
Elszámolás: január 28-tól

362. aukció:
Megtekintés: január 20 és 23 között;
Tételek átvétele: január 27-én 10 órától;
Fizetési határidő: február 7.;
Elszámolás: február 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.