Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

31113.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1913. Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913 egyoldalas Br plakett, A. HARTIG WIEN gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina
31114.

Ausztria 1913. "Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913" egyoldalas Br plakett, "A. HARTIG WIEN" gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31115.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehszlovákia 1965. 500 éves a Pozsonyi Egyetem Br plakett eredeti tokban (36,5x21,5mm) T:2 Czechoslovakia 1965. 500th anniversary of the University of Bratislava Br plaque in original case (36,5x21,5mm) C:XF
31116.

Csehszlovákia 1965. "500 éves a Pozsonyi Egyetem" Br plakett eredeti tokban (36,5x21,5mm) T:2 Czechoslovakia 1965. "500th anniversary of the University of Bratislava" Br plaque in original case (36,5x21,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Franciaország ~1870. 5Fr III. Napóleon császár Br szatirikus fantáziaveret a porosz-francia háború után (37mm) T:2 France~1870. 5 Francs Neapolio III Imperator / Finis Germaniae 1870 satirical fantasy coin after the Franco-Prussian war (37mm) C:XF
31117.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
31118.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
31119.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Monaco 2014. Le Palais Princier - Monaco aranyozott fém emlékérem (34mm) T:1 Monaco 2014. Le Palais Princier - Monaco gilded metal commemorative coin (34mm) C:UNC
31120.

Monaco 2014. "Le Palais Princier - Monaco" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:1 Monaco 2014. "Le Palais Princier - Monaco" gilded metal commemorative coin (34mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1851. Viktória királynő és Albert herceg / Nemzetközi Világkiállítás London 1851 fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:2- ph. Great Britain 1851. Queen Victoria and Prince Albert / The International Industrial Exhibition London 1851 metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error
31121.

Nagy-Britannia 1851. "Viktória királynő és Albert herceg / Nemzetközi Világkiállítás London 1851" fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:2- ph. Great Britain 1851. "Queen Victoria and Prince Albert / The International Industrial Exhibition London 1851" metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia DN World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin fém emlékérme eredeti csomagolásban (27mm) T:1 Great Britain ND World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin metal commemorative coin in original packing (27mm) C:UNC
31122.

Nagy-Britannia DN "World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin" fém emlékérme eredeti csomagolásban (27mm) T:1 Great Britain ND "World War I. - 1914-1918 / The Daily Mail commemorative coin" metal commemorative coin in original packing (27mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31124.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft