17387.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
[Z. Tábori Piroska]: Tökmag viszontagságai. Elmeséli Piroska néni. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,[1934],Dante,(Pátria-ny.),88+2+115+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.