Rosenthal Meduza sorozat cukordoboz, matricás, jelzett (Versace), hibá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/354/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-Meduza-sorozat-cukordoboz-matricas-jelzett-Versace-hibatlan-eredeti-kopott-doboza~II2020578
2020578
11172
354
Leírás: Rosenthal Meduza sorozat cukordoboz, matricás, jelzett (Versace), hibátlan, eredeti kopott dobozában, h:26 cm, m: 10 cm
: tánczos_gábor