Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 49

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban
17080.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
4 db szakácskönyv: ivólevek házilag, A 100 legjobb vegetáriánus étel, Eleink ételei - válogatás régi szakácskönyvekből, Magyaros ízek olajsütőben
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Pepi-kert. Ajka, 1898, Fekete István irodalmi Társaság. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17082.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
17083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17085.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
17086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17087.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balázs Klára: Bogyós gyümölcsűek védelme. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
17088.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17090.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
17091.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft