Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Villeroy-Boch-levono-kepes-tanyer-jelzett-La-Chasse-sorozat-apro-kopasokkal-d-20-5-cm~II1999754
1999754
11196
353
4600
Leírás: Villeroy & Boch levonó képes tányér, jelzett (La Chasse sorozat), apró kopásokkal, d: 20,5 cm
: turóczi_márk