Porcelán

Tételek száma: 170

Herendi parasztleány, parasztlegény 2 db csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 4,2 cm
11137.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
23
Herendi pillangómintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással 6,3 cm
11138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
19
Herendi kisméretű női akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm
11139.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Herendi Viktória mintás hamutéka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm
11140.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,72
8,95
16
11141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
11142.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,46
39,47
Herendi mini füles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm
11143.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,31
12,63
Herendi rózsás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, h:5,5 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
Herendi Viktória mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, piszkos, d:24,5 cm
11145.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
11146.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Herendi aranyozott szélű porcelán mély- és lapostányér, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26 cm
11147.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal
11148.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,51
21,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.