Herendi Viktória mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-hamuzotalka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-14C39711-cm~II1988432
1988432
11162
352
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm
: lászló_lili