https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.
11000.
 

cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
375,00
EUR
,
413,79
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11001.
 

cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,25
EUR
,
6,90
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11002.
 

cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,25
EUR
,
6,90
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1780-1790 Szarkakakukk (Der Jakobinerkuckuck/ Jacobin cuckoo), színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. XXI. DCCCXXXIV t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11003.
 

cca 1780-1790 Szarkakakukk (Der Jakobinerkuckuck/ Jacobin cuckoo), színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. XXI. DCCCXXXIV t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,25
EUR
,
6,90
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Pesaro ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
11004.
 

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Pesaro ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
62,50
EUR
,
68,97
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Borsos József (1821-1883): Mohácsi ütközet II. Lajos halála 1526 augusztus 29-ikén. Nagyméretű litográifa. 58x41 cm Képen kívül beszakadásokkal.
11005.
 

cca 1850 Borsos József (1821-1883): Mohácsi ütközet II. Lajos halála 1526 augusztus 29-ikén. Nagyméretű litográifa. 58x41 cm Képen kívül beszakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,38
EUR
,
10,34
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.
11006.
 

cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
31,25
EUR
,
34,48
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1854 August Prinzhofer (1816-1885): Mathilde von Marlow-Homolatsch (1828-1888), litográfia, paszpartuban, 41x32 cm.
11007.
 

cca 1854 August Prinzhofer (1816-1885): Mathilde von Marlow-Homolatsch (1828-1888), litográfia, paszpartuban, 41x32 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
11,25
EUR
,
12,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1848 Joseph-Désiré Court (1797-1865)-Weisse (?-?): Rigolette, litográfia, Danzig, Gerhardschen Buchhandlung, paszpartuban, 45x35 cm
11008.
 

cca 1848 Joseph-Désiré Court (1797-1865)-Weisse (?-?): Rigolette, litográfia, Danzig, Gerhard'schen Buchhandlung, paszpartuban, 45x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
11,25
EUR
,
12,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Rubio (?-?) - Beck (?-?): Liesli, Berlin, E. H. Schroeder, litográfia, paszpartuban, 44x31 cm.
11009.
 

cca 1850 Rubio (?-?) - Beck (?-?): Liesli, Berlin, E. H. Schroeder, litográfia, paszpartuban, 44x31 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
11,25
EUR
,
12,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1867 Melnitzky Ferenc szobrász képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm
11010.
 

1867 Melnitzky Ferenc szobrász képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,13
EUR
,
3,45
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm
11011.
 

cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18,75
EUR
,
20,69
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

361. aukció:
Fizetési határidő: január 24.;
Elszámolás: január 28-tól

362. aukció:
Megtekintés: január 20 és 23 között;
Tételek átvétele: január 27-én 10 órától;
Fizetési határidő: február 7.;
Elszámolás: február 11-től

 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz