Tétel

Katalógusszám:

12766.
351. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD

Leírás:

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván