Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~7/Goebel-Charlote-szivecskes-fiu-kezzel-festett-biszkvit-porcelan-jelzett-Little-Sentiments-Ch~II1990857
1990857
11219
350
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
: turóczi_márk