https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 7

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. 21. Hadtest tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés
31110.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. "21. Hadtest" tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Karácsony a fronton 1917 Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (27x30mm) + ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge with horizontal pin, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x25mm) + 1916. Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS tombac commemorative medal (30mm) + 1917. CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81. tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 Zn badge, with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina
31111.

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. "Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred" tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Karácsony a fronton 1917" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) + ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) + 1916. "Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" tombac commemorative medal (30mm) + 1917. "CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81." tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917" Zn badge, with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1930. M. Kir. Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred Tisztikara / Minden tettel hazádat szolgáld. Alapítva 1930. Április 5. - Emlékül 1924. VIII. 20. - 1930. VIII 1. Br emlékplakett. Szign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) T:1- /  Hungary 1930. Royal Hungarian 10th Gábor Bethlen Honvéd Infantry Regiment Br commemorative plaque. Sign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) C:AU
31112.

1930. "M. Kir. Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred Tisztikara / Minden tettel hazádat szolgáld. Alapítva 1930. Április 5. - Emlékül 1924. VIII. 20. - 1930. VIII 1." Br emlékplakett. Szign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) T:1- / Hungary 1930. "Royal Hungarian 10th Gábor Bethlen Honvéd Infantry Regiment" Br commemorative plaque. Sign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztrália 1945. Győzelmi medál ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Australia 1945. Victory Medal silver plated Br decoration without ribbon C:XF patina
31113.

Ausztrália 1945. "Győzelmi medál" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Australia 1945. "Victory Medal" silver plated Br decoration without ribbon C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Olaszország ~1900. Olasz Korona Rend Középkeresztje zománcozott, jelzetlen aranyozott Ag kitüntetés nyakszalag nélkül, miniatűrrel, a miniatűr előoldali medalionja hiányzik (51,5mm) T:2,2- a kitüntetés medalion része mozog Italy ~1900. Order of the Crown of Italy, Commander enamelled and gold plated Ag decoration without neckribbon, with miniature, the front medallion of the miniature is missing (51,5mm) C:XF,VF the center part of the decoration is loose
31114.

Olaszország ~1900. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen aranyozott Ag kitüntetés nyakszalag nélkül, miniatűrrel, a miniatűr előoldali medalionja hiányzik (51,5mm) T:2,2- a kitüntetés medalion része mozog Italy ~1900. "Order of the Crown of Italy, Commander" enamelled and gold plated Ag decoration without neckribbon, with miniature, the front medallion of the miniature is missing (51,5mm) C:XF,VF the center part of the decoration is loose

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1978. 60 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1979. A munka veteránja ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal + 1988. 70 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2  Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon + 1978. 60 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon + 1979. Veteran of Labor silver plated tombac decoration on ribbon + 1988. 70 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon C:AU,XF
31115.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1978. "60 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal + 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon + 1978. "60 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon + 1979. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon + 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
DN 10 részben zománcozott sapkajelvény(?) (68x66mm) T:1- cserélt tű
31116.

DN "10" részben zománcozott sapkajelvény(?) (68x66mm) T:1- cserélt tű

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz