https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria 1891. Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja kétoldalas Br emlékérem. FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
31062.

Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária DN Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND Summer International Music Festival - Varna Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
31063.

Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31064.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
EUR
,
220,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Görögország 1906. Olimpiai ezüstérem, az időközi nyári olimpiai játékokról, jelzett Ag díjérem (68,92g/51mm) T:1- ph. Greece 1906. Olympic Silver Medallion from the Intercalated Games, hallmarked Ag award medallion (68,92g/51mm) C:AU edge error
31065.

Görögország 1906. Olimpiai ezüstérem, az időközi nyári olimpiai játékokról, jelzett Ag díjérem (68,92g/51mm) T:1- ph. Greece 1906. Olympic Silver Medallion from the Intercalated Games, hallmarked Ag award medallion (68,92g/51mm) C:AU edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 000 Ft
4 054,05
EUR
,
4 411,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Izrael 1961. Bar-micvó jelzett Ag emlékérem (30,06g/0.935/35mm) T:2  Israel 1961. Bar-mitzvah hallmarked Ag commemorative medal (30,06g/0.935/35mm) C:XF
31066.

Izrael 1961. "Bar-micvó" jelzett Ag emlékérem (30,06g/0.935/35mm) T:2 Israel 1961. "Bar-mitzvah" hallmarked Ag commemorative medal (30,06g/0.935/35mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
4
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvány kártyával (40mm) T:PP  China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots series gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP
31067.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat" aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvány kártyával (40mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case
31068.

Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy-Britannia 1851. Viktória királynő és Albert herceg / Nemzetközi Világkiállítás London 1851 fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:2- ph. Great Britain 1851. Queen Victoria and Prince Albert / The International Industrial Exhibition London 1851 metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error
31069.

Nagy-Britannia 1851. "Viktória királynő és Albert herceg / Nemzetközi Világkiállítás London 1851" fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:2- ph. Great Britain 1851. "Queen Victoria and Prince Albert / The International Industrial Exhibition London 1851" metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy-Britannia 1977. Ezüst Jubileum 1952-1977 5db klf Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomatos Great Britain 1977. Silver Jubilee 1952-1977 5pcs of diff Cu-Ni commemorative medals in original case (44mm) C:PP fingerprints
31070.

Nagy-Britannia 1977. "Ezüst Jubileum 1952-1977" 5db klf Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban (44mm) T:PP ujjlenyomatos Great Britain 1977. "Silver Jubilee 1952-1977" 5pcs of diff Cu-Ni commemorative medals in original case (44mm) C:PP fingerprints

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Német Államok / Poroszország ~1757. II Nagy Frigyes / Rossbachi csata 1757 Br emlékérem (43mm) T:3,3- rep,részben hiányzó perem German States / Prussia ~1757. Frederick the Great / Battle of Rossbach 1757 Br commemorative medal (43mm) C:F,VG cracked, partially missing edge
31071.

Német Államok / Poroszország ~1757. "II Nagy Frigyes / Rossbachi csata 1757" Br emlékérem (43mm) T:3,3- rep,részben hiányzó perem German States / Prussia ~1757. "Frederick the Great / Battle of Rossbach 1757" Br commemorative medal (43mm) C:F,VG cracked, partially missing edge

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
6
Németország 2012. Spanyolország / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Spanien / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
31072.

Németország 2012. "Spanyolország / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Spanien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 2012. Szlovénia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
31073.

Németország 2012. "Szlovénia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz