Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 186

15000.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15001.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15002.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1979-1985 Tájak-korok-múzeumok sorozat 1-99. kötete, valamint egy duplum (52), benne egy hiánnyal (63.), összesen, 99 db. Valamint egy tartalomjegyzék prospektussal. Jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel./  Tatra-Almanach. Slovakian city pictures. Košice, Nové Zámky, Prešov, Lučenec, Levoča. (Kaschau,Neuhäusel, Preschau, Lizenz, Leutschau.) Tatra-book. I. series 3. volume. Bratislava, 1938, Tatra. In Hungarian language. Linen-binding, with little bit spotty spine.
15006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Pörneczi József: Zalaegerszeg élettere. Zalaegerszeg, 1941. Szerzői. Kiadói papírborítékban, jó állapotban. 205p + III.
15008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hajdúhadház múltja és jelene. Hajdú-Bihar megyei Levéltár Közleményei. 2. Debreceni Déri Múzeum Baráti Köre kiadványa. Gyula, 1972, Békés Megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15009.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15010.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft