Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-madaras-virag-mintas-porcelan-fedeles-vaza-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokka~II1969079
1969079
11175
347
Leírás: Hollóházi madaras-virág mintás porcelán fedeles váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm
: turóczi_márk