Herendi zöld virágmintás porcelán teás csésze + alj, kézzel festett, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-zold-viragmintas-porcelan-teas-csesze-plus-alj-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomo~II1969444
1969444
11108
347
Leírás: Herendi zöld virágmintás porcelán teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: turóczi_márk