Kerámiák Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1970026
11068
347
Art-ceramics
M Kiss Katalin (1941-): Fali kép, festett mázas kerámia, jelzett, apró máz hibákkal, 29×12 cm 1970032
11069
347
Art-ceramics
Marosán László (1916-1991): Ülő nő, terrakotta, jelzett, kopott, m: 27 cm 1972636
11070
347
Art-ceramics
Márközy Mária (1947-): Falikép. Mázas kerámia, jelzett, 22x22 cm. 1974004
11071
347
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia fekete-fehér-narancssárga csíkos kaspó, jelzett, az alján lepattanással, m: 11 cm, d: 11 cm 1938341
11072
347
11000
Art-ceramics
Goebel/Hummel zenélő kisfiú és kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13 cm 1938323
11073
347
11000
Art-ceramics
Goebel/Hummel ijedős kisfiú a libával, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:14 cm 1938331
11074
347
11000
Art-ceramics
Goebel/Hummel postás lány, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm 1935791
11075
347
Art-ceramics
Goebel/Hummel "szeret nem szeret" fiúcska, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:11 cm 1955567
11076
347
Art-ceramics
Jelzett (Roll Derute) kocsit húzó szamár, kézzel festett mázas kerámia, m: 11 cm, h: 18 cm 1926061
11077
347
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos mázas kerámia hamutartó, hibátlan, jelzett, 16×16×3 cm 1934844
11078
347
Art-ceramics
Díszes virágmintás tányér, mázas porcelánfajansz, jelzett (Q), apró kopásokkal, lepattanással, d: 20 cm 1695407
11079
347
Art-ceramics
Levélmintás kerámia pálinkás pohár, kézzel festett, lepattanással, m: 6,5 cm, d: 6,5 cm + virágmintás kerámia hordó, kézzel festett, hajszálrepedésekkel, m: 32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft