Tétel

Katalógusszám:

11279.
346. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

7 000 Ft
17,95 EUR, 18,42 USD

Leírás:

Hutschenreuther ón fedeles söröskorsó, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m:15 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : turóczi_márk

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.