Herendi (Tertia) porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Tertia-porcelan-mokkas-csesze-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-5-db~II1962862
1962862
11205
346
Leírás: Herendi (Tertia) porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 5 db
: turóczi_márk