Antik Herendi díszes lábas talapzat, aranyozás kopott, jelzett (festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Antik-Herendi-diszes-labas-talapzat-aranyozas-kopott-jelzett-festett-koronas-d16-cm-belsC5~II1963713
1963713
11208
346
11000
Leírás: Antik Herendi díszes lábas talapzat, aranyozás kopott, jelzett (festett koronás), d:16 cm (belső: 11,5 cm)
: turóczi_márk