Retró váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 32,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Retro-vaza-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasokkal-m-32-5-cm~II1936625
1936625
11129
346
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Retró váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 32,5 cm
: tánczos_gábor