Kerámiák

Tételek száma: 81

Reményi József (1887-1977): És add meg nekünk. Terrakotta homlokzati dombormű, sérült, jelzés nélkül, 60×47 cm, mélysége: 10 cm
11120.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm
11121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Győry Dezső (1908-1979): Lány medicinlabdával. Terrakotta, apró lepattanásokkal, jelzett, m: 43 cm
11122.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
11123.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Jelzett Iparművészeti vállalatos retró váza, festett mázas, hibátlan, m:32 cm
11124.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
11125.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Iparművész mázas kerámia juhász figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, apró lepattanással, m: 21 cm
11126.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Tornyok, mázas kerámia falikép, hibátlan, 21×12,5 cm
11127.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm
11128.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Retró váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 32,5 cm
11129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Retró váza, jelzett (ny. német), festett mázas kerámia, hibátlan, m: 21 cm
11130.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Retró váza, jelzett (TC), festett mázas kerámia, hibátlan, m: 17 cm
11131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft