https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 27

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés T:3  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration C:F  NMK 249.
30912.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration C:F NMK 249.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:2- durva ph.
30913.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:2- durva ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 250.
30914.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 250.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. 21. Hadtest tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés
30915.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. "21. Hadtest" tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1916. Vas Érdemkereszt hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross war metal decoration without ribbon C:XF NMK 229.
30916.

1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:XF NMK 229.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Karácsony a fronton 1917 Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (27x30mm) + ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge with horizontal pin, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x25mm) + 1916. Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS tombac commemorative medal (30mm) + 1917. CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81. tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 Zn badge, with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina
30917.

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. "Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred" tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Karácsony a fronton 1917" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) + ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) + 1916. "Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" tombac commemorative medal (30mm) + 1917. "CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81." tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917" Zn badge, with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem hadifém kitüntetés fül nélkül T:1- kis oxidáció NMK.: 439.variáns
30918.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés fül nélkül T:1- kis oxidáció NMK.: 439.variáns

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
11
~1940. Levente díszjelvény Br gomblyukjelvény. SZEBB JÖVŐT (25x21mm) T:1- hátlapon patina Hungary ~1940. Levente Badge of Honour Br button badge (25x21mm) C:AU patina on reverse Sallay 201.
30919.

~1940. "Levente díszjelvény" Br gomblyukjelvény. "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:1- hátlapon patina Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" Br button badge (25x21mm) C:AU patina on reverse Sallay 201.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
10
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
30920.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30921.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30922.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
7
~1942. Zománcozott csendőr jelvény TÁBORI CSENDŐR felirat nélkül (45mm) T:1- patina Sallay 69.var
30923.

~1942. Zománcozott csendőr jelvény "TÁBORI CSENDŐR" felirat nélkül (45mm) T:1- patina Sallay 69.var

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
41

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz