Tétel

Leírás:

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem tokban (70mm) + ~1970. "Érdemes Társadalmi Munkás" jelvény sérült tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott fém jelvény tokban (35mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.