Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/Aranyozott-ezustAg-koves-karkoto-jelzett-allithato-hosszusag-max-d-9-5-cm-brutto-4~II1961061
1961061
19008
346
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max d: 9,5 cm, bruttó: 4,9 g
: turóczi_márk