https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 222

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.
12814.

A' Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12815.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1831 Hirdetmény dohányáruról, német nyelven, k. k. Tabak- und Stämpelgefällen-Direction, 4 p.
12816.

1831 Hirdetmény dohányáruról, német nyelven, k. k. Tabak- und Stämpelgefällen-Direction, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1840 Alekszandra Fjodorovna (1798-1860) orosz cárné, 26×16,5 cm
12817.

cca 1840 Alekszandra Fjodorovna (1798-1860) orosz cárné, 26×16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1844 Status auxiliaris fundi deficientium Archidiocesis Strigoniensis sacerdotum pro anno 1844, az esztergomi egyházmegyei bevételek jegyzéke
12818.

1844 Status auxiliaris fundi deficientium Archidiocesis Strigoniensis sacerdotum pro anno 1844, az esztergomi egyházmegyei bevételek jegyzéke

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1851,1855,1889 3 db halotti értesítő. Nagy-Kercskény, Nagy-Sáró, Alsó-Győröd.
12819.

1851,1855,1889 3 db halotti értesítő. Nagy-Kercskény, Nagy-Sáró, Alsó-Győröd.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1856 Franz Brunner & Sohn Thonpfeifenköpfe Fabrik und Niederlage Eisenstadt, Pest Musterkarte / mintalapja
12820.

1856 Franz Brunner & Sohn Thonpfeifenköpfe Fabrik und Niederlage Eisenstadt, Pest Musterkarte / mintalapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12821.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12822.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1861-1900 3 db régi kotta (Holdvilág Nóta, Üstökös csárdás, Érzelgő 2 lassú és 3 lejtős)
12823.

cca 1861-1900 3 db régi kotta (Holdvilág Nóta, Üstökös csárdás, Érzelgő 2 lassú és 3 lejtős)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
4
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!
12824.

1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1876 Színházi parókák képes katalógusa. Igényesen újrakötve. / 1876 Theater whig catalogue with pictures. Rebound. 64p.
12825.

1876 Színházi parókák képes katalógusa. Igényesen újrakötve. / 1876 Theater whig catalogue with pictures. Rebound. 64p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz