Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

15000.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15001.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1931 Budapest. Csánky Dénes illusztrációival. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, 2 p.+14 t. (Csánky Dénes akvarelljei.) A képek előtt öt nyelvű hártyapapírral. Átkötött vászon-kötésben,aranyozott lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Timaffy László: Szigetköz. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Timaffy László (1916-2002) által dedikált.
15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gallus Sándor-Mithay Sándor: Győr története a vaskorszakig. Győr Szab. Kir. Város monográfiái I. kötet. Győr története a tizenharmadik század közepéig. I. kötet. Győr, 1942, Győr Szab. Kir. Város Közönsége,(Pósa-ny.), 78+2 p.+ XXI t.+34 p.+XIX+4 t. Kiadói papír kötésben, az elülső borítón kis szakadással, kis lyukkal. Nagyrészt felvágatlan lapokkal!
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára a visszacsatolt felvidéski-, keleti-, erdélyi-, és délvidéki országrészekkel bővített 1942 évi kiadás. . Szerk.: Várady Károly. Bp., 1942, Hornyánszky Viktor. Kiadói vászonkötésben
15008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft