Ludwigsburg arany rózsás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Ludwigsburg-arany-rozsas-vaza-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-m29-5-cm~II1954653
1954653
11198
345
Leírás: Ludwigsburg arany rózsás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:29,5 cm
: turóczi_márk