Tétel

Katalógusszám:

11201.
345. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
21,56 EUR, 23,32 USD

Leírás:

Limoges France WC papírtartó, részben kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17,5×13,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : turóczi_márk

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.