Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500032/EzustAg-miniatur-babacipo-jelzett-serult-zomanc-diszitessel-h-4-5-cm-brutto-18-2-g~II1955235
1955235
19034
345
11000
Jewellery
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,5 cm, bruttó: 18,2 g
: turóczi_márk