MZ csehszlovák porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, dí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/MZ-csehszlovak-porcelan-tanyer-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-diszdobozban-d-25-cm~II1921365
1921365
11324
344
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: MZ csehszlovák porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 25 cm
: tánczos_gábor