Porcelán

Tételek száma: 166

Herendi Viktória mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11185.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,85
5,25
Herendi petrezselyem (VRH) mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11186.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58
11187.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,43
110,79
Herendi indiai kosár mintás kaspó, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d: 18 cm
11188.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,13
46,65
Herendi csipkebogyó mintás készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 ill. 26 cm
11189.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,52
52,48
Herendi Kitty mintás tál és 8 db mini tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm (8×) és 26×26 cm
11190.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,52
52,48
Herendi fonott tál. d:12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11191.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
11,66
Kisméretű Herendi váza. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11192.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,47
7,00
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
11193.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,01
7,58
Herendi Apponyi mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 33,5 cm
11194.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,13
46,65
Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, rózsákon nagyon apró lepattanásokkal, m:19 cm, 28×20 cm
11195.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,65
32,07
14
Herendi Rotschild mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm
11196.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,26
26,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.