Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 49

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- Balázs Béla-díj egyoldalas Br plakett, peremén Ágh jelzéssel (80mm) T:1- Hungary 2010- Balázs Béla-díj one sided Br award, with Ágh makers mark on edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (80mm) C:AU
30485.

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- "Balázs Béla-díj" egyoldalas Br plakett, peremén "Ágh" jelzéssel (80mm) T:1- Hungary 2010- "Balázs Béla-díj" one sided Br award, with "Ágh" makers mark on edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1934. TESZ-Nemzeti Munkahét ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.
30486.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "TESZ-Nemzeti Munkahét" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Berán Lajos (1882-1943) 1945. Országos Testnevelési Tanács aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2
30487.

Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Exner Károly (1850-1919) 1922.MLTC - Az érdem jeléül jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15. (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina
30488.

Exner Károly (1850-1919) 1922."MLTC - Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15." (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10
30489.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10
30490.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30491.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek I - Szent László jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent István jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + Magyar Szentek I - Szent Imre jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)
30492.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent István" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek I - Szent Imre" jelzett Ag emlékérem (32,4g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907 jelzett Ag emlékérem, hátoldalon LUVDIG BP gyártói jelzéssel (16,58g/0.800/34mm) T:2
30493.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "LUVDIG BP" gyártói jelzéssel (16,58g/0.800/34mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hűvös László (1883-1973) 1935. Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935. Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.
30494.

Hűvös László (1883-1973) 1935. "Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935." Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Kampfl József (1938- ) 1992. Pro Sanitate Br plakett, eredeti tokban (96mm) T:1-
30495.

Kampfl József (1938- ) 1992. "Pro Sanitate" Br plakett, eredeti tokban (96mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987 Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) mindkettő sérült tokban T:PP, 1 ujjlenyomat
30496.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) mindkettő sérült tokban T:PP, 1 ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft