Kárpátalja

Tételek száma: 33

Kárpátalja, Transcarpathia; Ruszin népviselet / Ruthen folklore
21314.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,20
5,04
Beregszász, Berehove; M. kir. állami borpince. Kiadja a Tiszaháti Magyar Bolt / state wine cellars, winery, vineyards (EK)
21315.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
8,41
10,07
1911 Beregszász, Berehove; Verbőczy (Werbőczy) tér, Törvényszék, Református templom, üzletek, Royal szálloda, étterem és kávéház, autóbusz; hátoldalon titkosírás. W. L. Bp. 6105. Ideal Kiadja a Haladás nyomda / square, court, Calvinist church, shops, hotel, restaurant and café, autobus; cryptography on the backside
21316.
Anyagjel T2

1911 Beregszász, Berehove; Verbőczy (Werbőczy) tér, Törvényszék, Református templom, üzletek, Royal szálloda, étterem és kávéház, autóbusz; hátoldalon titkosírás. W. L. Bp. 6105. "Ideal" Kiadja a "Haladás" nyomda / square, court, Calvinist church, shops, hotel, restaurant and café, autobus; cryptography on the backside

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
21,02
25,18
1911 Beregszász, Berehove; Andrássy utca, izraelita templom, zsinagóga, Jakab Antal ecet szeszgyára, üzlet. W. L. Bp. 6061. / street view, synagogue, shops, vinegar distillery (kopott sarkak / worn corners)
21317.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
24,02
28,78
Beregszász, Berehove; Park, ruhabolt, Klein Simon üzlete, Gyógyszertár. Kiadja Gazdag Jánosné / park, shops, pharmacy (EK)
21318.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
Csap, Chop; izraelita templom, zsinagóga / synagogue (felületi sérülés / surface damage)
21319.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
36,04
43,17
Huszt, Chust, Khust; Masarykova ulice / Masaryk utca, Ausländer üzlete, Gyógyszertár, vár / street view with shops and pharmacy, castle ruins (gyűrődés / crease)
21320.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
Huszt, Chust, Khust; Huszt madártávlatból a várral. Kiadja Kaufmann Ábrahám / Khustskyi zamok / castle ruins (fl)
21321.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,60
Huszt, Chust, Khust; utca. Ignac Ausländer kiadása / street (EK)
21322.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,60
1941 Kőrösmező, Jaszinya, Jasina, Yasinia (Máramaros); Ruszin népviselet / Ruthen folklore (EK)
21323.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,19
Munkács, Mukacheve, Mukacevo; Kir. Járásbíróság. Kiadja a Pannonia / district court
21324.
Anyagjel T2

Munkács, Mukacheve, Mukacevo; Kir. Járásbíróság. Kiadja a "Pannonia" / district court

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
13,21
15,83
1906 Munkács, Mukacheve, Mukacevo; Kereskedelmi kör, Református templom, Hausman H. és veje, Berger Herman, Goldstein Sándor üzlete. Kiadja a Pannonia / Calvinist church, Trade Association, shops
21325.
Anyagjel T2

1906 Munkács, Mukacheve, Mukacevo; Kereskedelmi kör, Református templom, Hausman H. és veje, Berger Herman, Goldstein Sándor üzlete. Kiadja a "Pannonia" / Calvinist church, Trade Association, shops

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,01
14,39

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.