12530.
344. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
1937-1948 Ádám Lajos (?-?): 4 db művészfotó, közte Balaton témájúval, fotó kartonon, jelzett, a kartonok foltosak, az egyik karton sérült, két fotó részben elvált a kartontól, 19x17 cm és 17x12