Fotó

Tételek száma: 277

1937-1948 Ádám Lajos (?-?): 4 db művészfotó, közte Balaton témájúval, fotó kartonon, jelzett, a kartonok foltosak, az egyik karton sérült, két fotó részben elvált a kartontól, 19x17 cm és 17x12
12530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1951 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 5 db vintage fotó, a helyes képkivágás illusztrálására, 12x9 cm és 23x16,5 cm
12531.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1965 Dezső Pál kecskeméti fotóművész ,,Fölfelé című, feliratozott vintage alkotása, a szerző hagyatékából, 23x12 cm
12532.

cca 1965 Dezső Pál kecskeméti fotóművész ,,Fölfelé" című, feliratozott vintage alkotása, a szerző hagyatékából, 23x12 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1938 Dulovits Jenő (1903-1972) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, 12x9 cm és 8,5x11 cm (sarka hiányos)
12533.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1944 Fekete Zoltán: Ruszki orgonák, vintage fotó feliratozva, törésvonalakkal, 8x12 cm
12534.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1960 Gink Károly (1922-2002): Divatfotó, fotó, hátul pecséttel jelzett, a felületén törésnyomokkal, 24x18 cm
12535.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Inkey Tibor (1908-1998): Hangulatképek, 4 db pecséttel jelzett fotó, 13×18 és 18×24 cm-es méretben
12536.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1975 Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 2 db jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x24 cm
12537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1970 Ata Kando (1913-2017): Amsterdam, kiállítási fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, a felületén törésnyomokkal, 16x25 cm/ cca 1970 Ata Kando (1913-2017): Amsterdam, exhibition photo, signed with stamp, damaged, 16x25 cm
12538.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Katkó István: Utcai rajzverseny, jelzetlen fotóművészeti alkotás, 19×13 cm
12539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1937 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotó, az egyik feliratozva, 24x18 cm
12540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1936 Leichtner Erzsébet budapesti műterméből, mozgásművészeti kompozíció, Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, szabadon felhasználható negatív, 5x3,8 cm
12541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft