Metszetek

Tételek száma: 49

cca 1830 Johann Schönberg (1780-1863) : Érkezés a vadászatra. Színezett rézmetszet, foltos papír, üvegezett keretben, 36×48 cm
11000.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner Bachelors Hall: Fox Hunting című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
11001.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstocks Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstocks Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. /   22 large engravings of Klopstocks Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstocks Messias. In half-leather case, in good condition.
11002.

cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. / 22 large engravings of Klopstock's Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstock's Messias. In half-leather case, in good condition.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1815 56 db rézmetszet az újszövetség jeleneteivel. Mindegyik jelzett. 10x14 cm / 56 copper plate engravings from the Bible. All signed.
11003.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm
11004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1835 Arnault, Robert: Panorama der Universal-Geschichte der Völker und ihrer Religions-Meinungen seit dem grauesten Alterthume bis auf unsere Zeit, színezett rézmetszet, papír, az Erklärung des chronologischen Tableaus (Frankfurt am Main, 1835) című kötetből, sérült, javításokkal, üvegezett fa keretben, 96×63 cm
11005.

1835 Arnault, Robert: Panorama der Universal-Geschichte der Völker und ihrer Religions-Meinungen seit dem grauesten Alterthume bis auf unsere Zeit, színezett rézmetszet, papír, az "Erklärung des chronologischen Tableaus" (Frankfurt am Main, 1835) című kötetből, sérült, javításokkal, üvegezett fa keretben, 96×63 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1800 Madarak, színes metszet, 16×9 cm
11006.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1864 3 db acélmetszet a Goethe galériából. 12x17 cm
11007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
François Christophe Kellermann francia tábornok (1735-1820) litográfia 9x14 cm
11008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1850 Borsos József (1821-1883): Mohácsi ütközet II. Lajos halála 1526 augusztus 29-ikén. Nagyméretű litográifa. 58x41 cm Képen kívül beszakadásokkal.
11009.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A nap országa, mellyet Mélt. Szilasi és Pilisi Szilassy József urnak ... ajánl Sebestyén Gábor. Pest, 1820. Nagyméretű asztrológiai és asztronómiai rézmetszet. 43x43 cm
11010.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1789 II. Rákóczi György egész alakos képe. Ant Tischler rézmetszete. Megjelent: Grondski, Samuel de Grondi: Historia Belli Cosacco-Polonic. Pest, 1789. 13x18 cm
11011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft