Diósi Sándor (1900-1949): Kombinés lány. Pasztell, papír, jelzett, üve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2/Diosi-Sandor-1900-1949-Kombines-lany-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-70C39750-~II1948114
1948114
10059
344
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Diósi Sándor (1900-1949): Kombinés lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
: turóczi_márk