Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 69

Berán Lajos (1882-1943) 1937. Magyar Evezős Szövetség Br díjérem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, hátoldalon Vándorevezős Kettő Párevezős II. Budapest 1937. VI. 6. gravírozással (50,5mm) T:2 ph.
30511.

Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Evezős Szövetség" Br díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "Vándorevezős Kettő Párevezős II. Budapest 1937. VI. 6." gravírozással (50,5mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30512.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bozó Gyula (1913-2004) DN Magyar Köztársaság Országgyűlése Ag emlékérem, eredeti dísztokban (31,20g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30513.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" Ag emlékérem, eredeti dísztokban (31,20g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Búza Barna (1910-2010) 1975. Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért Br emlékérem (78mm) T:1-
30514.

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem (78mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,05g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30515.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,05g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem, peremén BRONZ fémjel (35mm) + 1941. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.
30516.

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Exner Károly (1850-1919) ~1930. Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (37,39g/0.800/45mm) T:2 kis ph.
30517.

Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (37,39g/0.800/45mm) T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag és Br emlékérem pár (35,5g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF9
30518.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag és Br emlékérem pár (35,5g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF9

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár / Albert király jelzett Ag + Br emlékérem pár (35,72g/0.835/42mm) T:1
30519.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" jelzett Ag + Br emlékérem pár (35,72g/0.835/42mm) T:1

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1996. 100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996 ezüstözött fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:PP fo.
30520.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" ezüstözött fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:PP fo.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1997. MÉE Székesfehérvár / I. András - I. Béla Br emlékérem (42,5mm) + 1997. MÉE Székesfehárvár / II. András Br emlékérem (42,5mm) + 1998. MÉE Székesfehérvár / IV. (Kun) László - V. István Br emlékérem (42,5mm) + 1999. MÉE Székesfehérvár / Salamon - I. Géza Br emlékérem (42,5mm) + Csóka Zsuzsa (1962- ) 2008. MÉE Baja / Magyarország kormányzóinak emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30521.

Fritz Mihály (1947- ) 1997. "MÉE Székesfehérvár / I. András - I. Béla" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "MÉE Székesfehárvár / II. András" Br emlékérem (42,5mm) + 1998. "MÉE Székesfehérvár / IV. (Kun) László - V. István" Br emlékérem (42,5mm) + 1999. "MÉE Székesfehérvár / Salamon - I. Géza" Br emlékérem (42,5mm) + Csóka Zsuzsa (1962- ) 2008. "MÉE Baja / Magyarország kormányzóinak emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Fritz Mihály (1947-) DN Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1-
30522.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft