Herendi csipkebogyó mintás halas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-csipkebogyo-mintas-halas-kinalo-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m10~II1925932
1925932
11171
342
Leírás: Herendi csipkebogyó mintás halas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10 cm, d:14 cm
: turóczi_márk