Herendi csipkebogyó mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-csipkebogyo-mintas-fules-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-14C39711~II1925911
1925911
11175
342
Leírás: Herendi csipkebogyó mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm
: tánczos_gábor