Porcelán

Tételek száma: 137

Herendi csipkebogyó mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, d:19 cm
11169.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,65
32,07
11170.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,65
32,07
Herendi csipkebogyó mintás halas kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:10 cm, d:14 cm
11171.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
11,66
18
Herendi csipkebogyó mintás négyes kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 35,5×35,5 cm, m:11 cm
11172.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,52
52,48
Herendi csipkebogyó mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm
11175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
Herendi virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
Herendi virágmintás porcelán szalvétatartó és tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5,5×8×3 cm és 13,5×9 cm
11177.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,47
7,00
13
Herendi rózsás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13 cm
11178.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
11,66
Herendi Rotschild mintás, áttört szélű tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×18 cm
11179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Herendi Fruits & Flowers (BFR) mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×11 cm
11180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,09
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:28 cm
11181.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Herendi Krisztus figura, fehér mázas, részben bisquit, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hibátlan, m: 29,5 cm
11182.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.