Német söröskorsó "Wohl bekom", mázas kerámia, jelzett, kopott, m:17 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/342/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500007/Nemet-soroskorso-Wohl-bekom-mazas-keramia-jelzett-kopott-m17-cm~II1907140
1907140
11168
342
Art-ceramics
Leírás: Német söröskorsó "Wohl bekom", mázas kerámia, jelzett, kopott, m:17 cm
: vörös_iván