Tétel

RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm

Leírás:

Kikiáltási ár:

9 000 Ft
27,95 EUR, 30,61 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : turóczi_márk

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a teremárverésen éppen kikiáltás alatt lévő tételeket.