Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1924493
342
Aba jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, foltos, 60×50 cm 1925681
10001
342
Almády István: Falusi idill. Olaj, vászon, jelzett. 67x120 cm Fa keretben. 1924410
10002
342
Almásy jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 26×39 cm 1825265
10003
342
Gy Andor József (?-?): Bazilika bejárat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×14 cm 1859098
10004
342
Antal Irén (1903-1999): Téli erdő, akvarell, papír, jelzett, 30×49 cm 1913033
10005
342
Antal Irén (1903-1999): Ellenszélben, akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm 1773057
10006
342
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm 1928813
10007
342
Bardóczy jelzéssel: Hölgy kendővel. Olaj, vászon, 27×20 cm 1912565
10008
342
Franz von Bayros (1866-1924): Vous n'en trouvel rien. Heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 16,5×16 cm 1926721
10009
342
Benda Zoltán (1963-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 12×16 cm 1924421
10010
342
Bernáth jelzéssel: Kilátás a Gellért-hegyről, olaj, vászon, sérült, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×16 cm 1930090
10011
342
Blelcher jelzéssel: Hummeles csendélet. Olaj, vászon, fa keretben, 34×53 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft