XX. sz. eleje Pfeiffer & Löwenstein. Jelzett porcelán teás készlet. Ma... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/XX-sz-eleje-Pfeiffer-Lowenstein-Jelzett-porcelan-teas-keszlet-Matricas-hat-szemelyesK~II1923250
1923250
11178
341
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: XX. sz. eleje Pfeiffer & Löwenstein. Jelzett porcelán teás készlet. Matricás. hat személyes.Kis csorba a kiöntő csőrén és a fedelén.
: turóczi_márk