Teázó cicák, angol porcelán, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 9×9,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Teazo-cicak-angol-porcelan-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-9C3979-5-cm~II1921360
1921360
11172
341
Leírás: Teázó cicák, angol porcelán, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 9×9,5 cm
: turóczi_márk