Rosenthal vízontós lapostányér, kézzel festett, jelzett, apró kopás ny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/341/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-vizontos-lapostanyer-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-d21-cm~II1920271
1920271
11140
341
Leírás: Rosenthal vízontós lapostányér, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, d:21 cm
: turóczi_márk