Jelzett japán cukortartó, kis kiöntő, csészealj, kézzel festett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/340/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Jelzett-japan-cukortarto-kis-kionto-cseszealj-kezzel-festett-kopas-nyomokkal~II1914766
1914766
11287
340
Leírás: Jelzett japán cukortartó, kis kiöntő, csészealj, kézzel festett, kopás nyomokkal
: turóczi_márk